Seo Nedir? Nasıl Yapılır. Manisa Seo Ajansı

Seo (Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonudur.

Seo en basit tabiri ile arama motoru optimizasyonudur. Web sitenizin Google ve diğer arama motorları microsoft bing, baidu, yahoo, yandex, duckduckgo vb. görünür olmasıdır.

Arama motoru Google da web sitenizin, ürün veya hizmetinizin arandığında sitenizin ilk sıralar da potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkması işletmeniz açısından hem prestij hem de bir gelir kaynağıdır.

Google'da ilk sırada çıkmak için onlarca kriter vardır. Web sitenizin alt yapısı, hızı, içeriği, anahtar kelime seçimi, kullanıcı deneyimi, site içi ve site dışı çalışmalar bunların başında gelmektedir.

Manisa Seo Ajansı Myc Bilişim olarak güncel seo kriterlerine uygun, hızlı ve kullanıcı deneyimi üst düzey web siteleri tasarlıyoruz.

Web siteniz Google da ilk sayfa veya ilk sıralarda değilse ücretsiz seo analiz hizmetimizden faydalanın, sizin için neler yapabiliriz karşılıklı konuşalım.

Google da kendi alanında veya anahtar kelimesinde ilk sırada ki sitelerimizi incelemek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfamızın başında sonuna kadar Google dememizin sebebi :) Google'ın ülkemizdeki pazar payı %90'dan fazla. En fazla kullanılan arama motoru yani. Türkiye'de de internet erişimi olan yaklaşık 70 milyon kişi var.

Haydi Konuşalım!

İşiniz hakkında konuşarak
Size uygun çözümler sunalım